Непроханих “гостей” на кордоні України відстрілюватимуть снайпери

Дата: 16.06.2014
Автор:

У структурі прикордонних військ України вперше створено підрозділи снайперів.

Про це повідомив на брифінгу секретар Ради національної безпеки і оборони України Андрій Парубій, передає ЛІГАБізнесІнформ.

За словами Парубія, у складі прикордонної служби вперше створені снайперські підрозділи.

Він зазначив, що за останні кілька тижнів у складі прикордонних військ була проведена підготовка оперативно-бойових мобільних прикордонних застав.

Парубій розповів, що Збройні сили України спільно з прикордонниками, які були зосереджені біля міста Амвросіївка (Донецька область), забезпечили прохід українських військ до Бірюкове (Луганська область).

“Були поставлені блокпости, які контролюються Збройними силами України та прикордонниками на всіх ключових артеріях, за якими перекидалися підрозділи російських спецслужб і російської техніки на територію України. Тобто, той пункт, до якого ми сьогодні дійшли з боями – це Бірюкове”, – сказав він.

Також на півночі Луганської області 24-й батальйон територіальної оборони за підтримки авіації, яка знищувала блокпости терористів, пройшов до міста Щастя Луганської області, в село Весела Гора і поставив свої блокпости.

“Цей населений пункт знаходиться в безпосередній близькості до Луганська, всього вісім кілометрів до Луганська. Також уздовж кордону від Городища наші військові підрозділи пересунулися до пункту Новокиївка. Таким чином, ми продовжуємо замикати ту лінію стримування, яка оточує місця скупчення терористів і російських бойовиків. Наше завдання це кільце замкнути, щоб захистити український кордон і не допустити прориву з Росії підрозділів спецназу і бойових машин”, – сказав він.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від сiчня 2021

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2021’.Вільне Козацтво Холодного Яру