Російські спецслужби готували провокації на Закарпатті. Завадила СБУ

Дата: 29.05.2014
Автор:

У Кремля чимале бажання розхитати ситуацію по всій Україні...

У Закарпатській області затримали завербованого російськими спецслужбами громадянина України, який у день виборів президента отримав партію зброї, яку планував використати для дестабілізації ситуації.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

“25 травня ц.р. у Закарпатській області СБУ затримала завербованого російськими спецслужбами громадянина України, 36-річного місцевого мешканця “А”, який у день виборів президента України отримав від своїх іноземних кураторів гроші та контрабандну партію зброї (пістолет іноземного виробництва з бойовими набоями та три гранати “Ф-1″), які планувалось використати для дестабілізації ситуації в регіоні”, – зазначили у відомстві.

Встановлено, що затриманий у березні-квітні виїжджав до Криму, де разом з іншими українцями-зрадниками протягом трьох тижнів проходив спеціальну підготовку у військовому таборі в Севастополі в районі бухти Козача.

Після курсу спецпідготовки за вказівкою своїх кураторів “А” повернувся до Закарпаття, де очікував окремого сигналу для початку спланованих деструктивних акцій.

Для реалізації цього плану він мав отримати зброю та вибухівку. Спеціально для цього російською стороною було організовано контрабандний канал постачання зброї із Західної Європи, що, за задумом спецслужб РФ, мало вивести російських розвідників з-під підозри в разі його викриття.

Співробітники СБУ затримали “А” одразу після отримання посилки зі зброєю.

Тривають слідчі дії. Затриманий дає свідчення. Йому загрожує термін ув’язнення до 7 років.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру