У рамках патріотичної акції “Пліч-о-пліч” у Черкасах встановили рекорд України

Дата: 03.05.2014
Автор:

1 травня у місті Черкаси відбувся фестиваль «Пліч-о-пліч». У рамках заходу було встановлено новий рекорд України по колективниму присіданню. У ньому взяли участь 4050 осіб, серед них зірки шоу -бізнесу та спорту України , які спеціально приїхали до Черкас і представили всі області нашої держави.

Кожну область представляв один відомий земляк : Співачка Злата Огневич (Крим) , Олімпійська чемпіонка з багатоборства Добринська Наталія (Вінницька область) ,  Співак Сашко Положинський (Волинська область) , Спортсмен Денис Мінін (Дніпропетровська область) , Співак Олексій Кузнєцов (Донецька область) , Співак Валерій Харчишин (Житомирська область) , Співачка Рената Штіфель (Закарпатська область) , Чемпіон світу з плавання Денис Силантьєв (Запорізька область) , Співак Василь Лазарович (Івано-Франківська область) , Репер Ярмак (Київська область) , Шоумен Сергій Коцюбенко (Кіровоградська область) , Співак Влад Ситник ( Луганська область) , Олімпійська чемпіонка з фехтування Яна Шемякіна (Львівська область) , Олімпійський чемпіон зі стрибків на батуті Юрій Нікітін (Миколаївська область) , Співачка Аїда Ніколайчук (Одеська область) , Співак Кензов Олег (Полтавська область) , Співачка Анжеліка Рудницька (Рівненська область) , Чемпіон світу з боксу Тарас Шелестюк ( Сумська область) , Співак Віктор Павлік ( Тернопільська область) , Музикант Олег Михайлюта ( Фагот) (Харківська область) , Інтерконтинентальний чемпіон з боксу Володимир Вірчис (Херсонська область) , Хореограф Сергій Костецький (Хмельницька область) , Голова оргкомітету Ткаченко Юрій (Черкаська область) , Олімпійська чемпіона зі стрільби Костевич Олена (Чернігівська область) , Співачка Марта (Чернівецька область). Всі присіли 25 раз за 24 області України та Автономну Республіку Крим. Як символ єдності Сходу і Заходу Державний гімн України був виконаний представником Донецької області Олексієм Кузнєцовим і уродженцем Івано-Франківської Василем Лазаровичем .

Ініціаторами цього заходу стали Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко і президент «Фонду Волонтерів України» Тимофій Нагорний.

- Я дуже вдячний всім нашим почесним гостям з 25 регіонів України , які знайшли час приїхати в Черкаси , в серці нашої країни підтримати акцію в єднанні та об’єднанні країни. Просто дуже важливо не словами , а справами показувати як ти любиш Батьківщину , як ти до неї ставишся . І дуже добре, що наші зірки естради та спорту підтримали цю ідею. Дуже важливо , що тут гарне спортивно- вокальне – патріотичне шоу. Це просто , напевно , приголомшливо , що можуть українці об’єднуватися і допомагати країні вирішувати гострі соціальні питання. Сьогодні , черкащани , всі ми покажемо на всю країну , що тут , сьогодні , в географічному центрі України б’ється її серце » , – сказав Юрій Ткаченко. За словами представника Книги рекордів України , стільки людей вперше одночасно присідали . За встановлений рекорд було вручено сертифікати – Голові оргкомітету Юрію Ткаченку і президентові фонду волонтерів України Тимофію Нагорному .

Після фіксації рекорду учасники акції створили на Соборній площі велике жовто- блакитне серце , що пульсувало майже хвилину . На сцені виступали запорозькі  ”січові козаки” . Шоу на батуті від олімпійського чемпіона з Миколаєва Юрія Нікітіна. « Street Workout » здивували жителів Черкас новою програмою та подарунками для початківців-спортсменів. На сцені співали Сашко Положинський , Ярмак , Рената Штіфель , Віктор Павлик , Анжеліка Рудницька , Аїда Ніколайчук , Злата Огневич , ТНМК. «Я пишаюся тим , що я живу в Україні . Я тут виросла . Я пишаюся тим , що я українка… Завжди йдіть тільки вперед , не здавайтеся і ні в якому разі не будьте байдужими ні до чого в цьому житті » , – сказала Злата Огнєвич.
 http://www.bagnet.org/news/ukraine/238387             Фото Гауранітая ШУЛІКИ та Андрія КРАВЦЯ

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від сiчня 2021

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2021’.Вільне Козацтво Холодного Яру