Росіяни, арештовані за провокації в Одесі, дають в СБУ покази на своїх “ляльководів”

Дата: 03.05.2014
Автор:

Серед осіб, які влаштували провокації в Одесі, є  громадяни Російської Федерації.
Про це йдеться у заяві Служби безпеки України.
Зокрема, один з затриманих – громадянин РФ Мєфьодов Євгєній Ігоревич, 1983 року народження, уродженець м. Йошкар-Ола. З його слів, батько працює в Міністерстві надзвичайних справ РФ.
Ще двоє затриманих – громадянин РФ Красильников Андрій Володимирович, 1966 року народження, мешканець міста Нижній Новгород та громадянин РФ Золоташко Олександр Олександрович, 1976 року народження.”З його слів, батько – співробітник Внутрішніх військ РФ, який проходить службу у м.Харп Тюменської області та мешкає в м. Нижній Новгород”, – зазначили в СБУ.

У свою чергу в Міністерстві закордонних справ заявили: правоохоронними органами України отримано підтвердження щодо участі громадян Російської Федерації у провокаціях в Одесі 2 травня, внаслідок яких десятки людей загинули, сотні – отримали поранення.

“Є всі підстави стверджувати, що трагедія була наперед спланованою і щедро проплаченою російськими спецслужбами акцією, метою якої було спровокувати вибух насильства в Одесі та дестабілізувати ситуацію в усьому південному регіоні України”, – заявили в МЗС.
Затримані громадяни Росії дають свідчення.
“Переконані, що всебічне та об’єктивне розслідування, яке проводиться правоохоронними органами України, дасть можливість назвати не лише безпосередніх винуватців трагедії, а й їх ляльководів і спонсорів як в Україні, так і в Росії”, – підкреслили в МЗС.
Раніше в облуправлінні МВС Одещини заявили: “Про ретельну підготовку екстремістів до цієї акції свідчить вилучена правоохоронцями вогнепальна нарізна, гладкоствольна та травматична зброя, значна кількість запальної суміші, яка використовувалася проти мирних громадян”.
“Особливо підтверджує це більшість осіб, які на даний час вже ідентифіковані, які є громадянами Російської Федерації та Придністров’я”, – заявили в МВС.
За фактами заворушень в Одесі 2 травня розпочато 10 кримінальних проваджень, в рамках їх розслідувань було затримано 172 особи.
Після проведення відповідних слідчих дій частина з них відпущена під особисте зобов’язання, 127 затримані як активні учасники масових безпорядків. З ними проводиться комплекс досудових слідчих заходів.

www.pravda.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від сiчня 2021

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2021’.Вільне Козацтво Холодного Яру