Гендиректором кіностудії Довженка призначений режисер відомих фільмів про УПА

Дата: 01.04.2014
Автор:

Популярність до Янчука прийшла після зйомок фільму "Нескорений" - про головнокомандувача УПА Романа Шухевича

Міністр культури Євген Нищук призначив генеральним директором кіностудії художніх фільмів імені Довженка режисера Олександра Янчука.

 ”Кіностудія Довженка — це справжня перлина не лише для Києва чи України, а й для всієї Європи. Саме тому важливо, щоб на посаді керівника кіностудії працювала людина, яка знає та поважає історію, усвідомлює, що цими місцями ступала нога наших видатних геніїв, ба більше — тут творив класик світового кіно Олександр Довженко”, — аргументував свій вибір Нищук, якого цитує Урядовий портал.

Сам Янчук каже, що готовий вивести українське сучасне кіно на якісно новий рівень і “зробить все можливе для його популяризації”.

“На кіностудії, у цих історичних стінах, має буяти життя. Я йду сюди, щоб втілювалось найголовніше — щоб знімалося кіно!”, — додав він.

Як відомо, Олександр Янчук — український режисер, продюсер, сценарист, Заслужений діяч мистецтв України, Народний артист України. він — один з найактивніших українських режисерів-постановників історичних фільмів з виразним національно-патріотичним акцентом, знімає на теми, табуйовані за радянських часів. Серед його робіт стрічки: “Голод-33″ (1991), “Атентат — осіннє вбивство у Мюнхені” (1995), “Нескорений” (2000), “Залізна сотня” (2004), “Владика Андрей” (2008).

Джерело:  Телеканал новин “24″

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру