Останній свідок Нюрнберзького процесу бачить у Путіні Гітлера, який “ожив”

Дата: 22.03.2014
Автор:

У Великобританії, яка воювала проти нацистської Німеччини, журнал "The Time" давно помітив схожість між диктаторами...

Останній свідок Нюрнберзького трибуналу – 87-річний полтавець Йосип Гофман – закликав глав держав колишньої антигітлерівської коаліції зупинити Росію,  поки не пізно.

Полковник у відставці та колишній охоронець головного обвинувачувача від СРСР під час трибуналу вважає, що нинішні дії Росії можуть призвести до Третьої світової війни, повідомляє ТСН.

“Мені навіть у страшному сні не могло приснитися, що коли-небудь брати-слов’яни будуть захоплювати один у іншого території, зокрема, Крим”, – зазначив Гофман.

Перша сторінка "Wprost" - популярного журналу Польщі, де пам'ятають, що Варшавське повстання нацистам допомагали придушити прислужники з Росії - "власовці"

Найбільше його збентежила остання промова президента Росії в Держдумі та реакція на неї депутатів. Щось подібне, каже, він уже бачив.

“Ось так паради проводив Гітлер. Я дивився, як аплодували депутати Держдуми… Навіщо? Навіщо аплодувати? Це тільки зомбовані люди, які втратили відчуття відповідальності, немислячі могли ось так радіти”, – каже Гофман.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру