Вірменія розплатиться у Нагорному Карабаху за підтримку російської окупації Криму

Дата: 20.03.2014
Автор:

Армія Азербайджану вже готова пояснити Вірменії, що таке - вирішення територіальної суперечки за допомогою зброї...

Президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що найближчим часом Баку поверне собі Нагірний Карабах – спірну територію на кордоні з Вірменією.

Про це він заявив, виступаючи в середу на святі з нагоди свята Новруз, передає “Інтерфакс“.

“Я абсолютно впевнений, що зростаюча міць Азербайджану, наш потенціал і продумана, зважена зовнішня політика дозволить нам відновити свою територіальну цілісність”, – заявив Алієв.

За його словами, Азербайджан не планує йти наперекір міжнародному праву. При цьому Алієв підкреслив, що міжнародні закони можуть розходитися з поняттям справедливості.

“Нагорний Карабах є невід’ємною частиною Азербайджану, споконвічно нашою землею. Всі топоніми в Нагірному Карабасі відображають культуру, історію азербайджанського народу”, – заявив він.

Він зазначив, що розраховує на “справедливе” вирішення головної зовнішньополітичної проблеми Азербайджану.

“Ми, азербайджанці, повернемося в Нагірний Карабах, інші окуповані землі і на всі свої історичні землі, я в цьому впевнений”, – підкреслив Алієв.

Алієв вважає, що в сьогоднішньому світі на передній план виходять міжнародне право і фактор сили.

“У такому випадку кожна країна повинна нарощувати свої сили. Ми вже багато років займаємося цим, створюємо сильний економічний потенціал, який дозволяє нам вести незалежну політику”, – сказав Алієв.

Як відомо, боротьба за Нагірний Карабах стала продовженням конфлікту Баку і Єревана, що розгорівся в кінці 1980-х років.

У результаті війни, що тривала до травня 1994 року, більша частина Нагорного Карабаху відійшла до невизнаної Нагірно-Карабахської республіки, яку підтримує Вірменія.

Як відомо, президент Вірменії Серж Сарґсян вважає так званий “референдум” у Криму “черговим зразком реалізації права народів на самовизначення шляхом вільного волевиявлення”.

Як повідомляла прес-служба вірменського керівника, це “констатували” у розмові Сарґсян і президент Росії Володимир Путін, причому розмова з “одобрямсом” відбулася з ініціативи вірменської сторони.

 www.pravda.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру