У російській соцмережі дві українські спільноти заблокували як “екстремістські”

Дата: 01.03.2014
Автор:

Найпопулярніші в українському сегменті російської соціальної мережі «Вконтакте» спільноти «Правий сектор» і «Євромайдан» від сьогодні недоступні користувачам.

На момент припинення доступу група «Правий сектор» нараховувала понад 375 тисяч учасників, група «Євромайдан» – більш як 332 тисячі.

Російські користувачі соціальної мережі неодноразово зверталися до керівників «Вконтакте» з вимогами припинити доступ до цих спільнот як до «екстремістських».

Зараз після спроби увійти на сторінки «Правий сектор» і «Євромайдан» соцмережа показує банер із написом: «Спільноту було заблоковано на вимогу Роскомнадзора, оскільки вона потрапила в Реєстр заборонених ресурсів».

Законодавство Росії дає наглядовій структурі Роскомнагляд широкі повноваження щодо блокування сайтів, які цей комітет вважатиме «екстремістськими».

Сьогодні Рада Федерації підтримала звернення президента Росії Володимира Путіна про використання Збройних сил Росії на території України «до нормалізації суспільно-політичної ситуації в цій країні».

www.radiosvoboda.org

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від сiчня 2021

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2021’.Вільне Козацтво Холодного Яру