Конкурс творчих дитячих та юнацьких робіт на тему: „Я ГОРДИЙ ТИМ, ЩО УКРАЇНЕЦЬ ЗРОДУ”.

Дата: 24.02.2014
Автор:

Конкурс творчих дитячих та юнацьких робіт на тему:

„Я ГОРДИЙ ТИМ, ЩО УКРАЇНЕЦЬ ЗРОДУ”, має на меті ще раз привернути увагу до проблеми вільного вибору майбутньої долі України, зокрема про відповідальність громадян всієї України за свій вибір перед нащадками.
В історії кожного народу є момент, коли осторонь подій стояти ніхто не має права і не може.
У дитини ще не має права голосувати, але згідно ст.13 ч.1 Конвенції ООН про права дитини, є „право вільно висловлювати свої думки в усній, письмовій чи друкованій формі, у формі творів мистецтва чи за допомогою інших засобів на вибір дитини”.

Майбутнє дітей залежить від намірів батьків відродити Україну, від прагнення дорослих побудувати соціально-справедливе суспільство. Багато чого зараз відбувається вперше. Вперше ми не боїмося висловлювати нашу громадянську позицію, і діти підтримують своїх батьків та їх серця. Їм також не байдужа доля Батьківщини. Вони теж прагнуть жити у вільній, незалежній, єдиній Україні.
Благодійна організація „Благодійний фонд „ЛІРОС” організовує конкурс дитячих робіт, присвячений 200 річниці з дня народження Т.Г.Шевченка та дню пам’яті Кобзаря – 147-й роковині від дня смерті Т.Г.Шевченка.
Учасниками конкурсу можуть бути всі діти України. Вони будуть поділені на п’ять вікових груп: до 6 років, 7 – 9, 10 – 12, 13 – 15, 16 – 18.
Основна тематика конкурсу: „Я ГОРДИЙ ТИМ, ЩО УКРАЇНЕЦЬ ЗРОДУ”.
Але дитина також може вибрати свою власну тему і присилати свої роботи в необмеженій кількості.
Головною вимогою є те, що дитина має створювати роботу самостійно, без втручання дорослих.
Головна тема робіт – особистий погляд на світ, на проблеми, пов’язані з тематикою, з природою і навколишнім середовищем.
Головний критерій оцінки – найкраще вираження теми конкурсу.
Переможців конкурсу визначатиме незалежне журі, до складу якого увійдуть представники громадських організацій, відомі діячі культури та мистецтва.
Призовий фонд конкурсу: Перша премія. Друга премія. Третя премія.
Сім додаткових премій в додаткових номінаціях. (у кожній віковій групі)
Найкращі роботи конкурсу буде також представлено на виставці й відтворено в друкованому каталозі.
Всі конкурсні роботи та контактну інформацію учасника належить подати не пізніше ніж о 18 годині 1 березня 2014 року.
Матеріали можна надіслати поштою з позначкою „Конкурс” (з повідомленням про вручення), за адресою: 01033, м. Київ, вул. Ш.Руставелі,23 оф 15.
Переможців буде оголошено протягом місяця по закінченні приймання конкурсних робіт. Кращі роботи будуть представлені на постійно діючій виставці та ввійдуть до друкованого каталогу
Довідки за телефоном: 098 – 416 – 51 – 16.
Контактні особи: Лілія Бадера, Вікторія Таран .
e-mail: liros@ukr.net
Надсилаючи роботи на конкурс автори погоджуються з тим, що роботи, відібрані для виставки, можна використати безкоштовно в подальшій діяльності громадських організацій, спрямованій на один з основних пріоритетів розвитку українського суспільства — захист прав дітей та молоді, забезпеченні інтересів і основних потреб та розширення можливостей для реалізації потенціалу дітей та підлітків.
Велике прохання до учасників! Будь-ласка, надсилайте свої роботи не в останній момент, а одразу ж після їх підготовки. Гарантуємо, що вони не загубляться і будуть враховані під час підведення підсумків конкурсу.
Бажаємо всім успіху!

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру