Зкучкувавшись біля пам’ятника Леніну, 50 чоловік вимагали запровадити для 46 мільйонів “язик” як державну мову, плюнувши при цьому на Конституцію України

Дата: 08.02.2014
Автор:

У Харкові на площі Свободи біля пам’ятника Леніну відбулася акція за “єдінєніє славянскіх народов” і надання російській мові статусу державної.
Як повідомляє “Інтерфакс-Україна”, в акції взяли участь близько 50 людей (представники громадських організацій “За культурно-мовну рівноправність”, “Русское виче” , “Оплот” і козацтво).

Учасники мітингу прийшли з державними прапорами України і Росії, а також велетенським плакатом розміром майже з ширину площі, що імітує з’єднані прапори РФ, Білорусі та України з написами російською “Російська мова – рідна для багатьох українців”, “Російська мова – сила нації”, “Наша історія сплетена узами братерства!” і т.д.

“Прийшов час нарешті денонсувати Біловезькі угоди та ініціювати та активізувати різні форми державних Союзів: Митний Союз, Євразійський Союз. Ми (Росія , Україна і Білорусія) повинні складати разом єдине економічне і політичне тіло і єдиний військовий союз, щоб захищатися від сил світового зла з боку Сполучених Штатів і Європи, які зараз по суті справи ініціювали інтервенцію на територію України і є учасниками змови з повалення законної влади на Україні… Ми також вимагаємо закріпити державний статус російської мови”, – сказав голова громадського об’єднання “За культурно-язиковоє равноправіє” Геннадій Макаров.
Цікаво, чи підпадає під визначення екстремізму вимога ліпити нафантазовані статуси іноземним мовам у порушення чинної Конституції держави Україна?

www.24tv.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від грудень 2021

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру