The Rough Guide: Львів – у ТОП-10 міст світу, які туристам радять відвідати у 2014 році

Дата: 06.01.2014
Автор:

Львів потрапив до ТОП – 10 міст світу, які варто відвідати в 2014 році, за версією відомого британського видання для туристів   The Rough Guide.

Львів посів п’яте місце в рейтингу. Українське місто опинився поряд з відомими туристам Ліверпулем, Марселем, Ріо- де- Жанейро і Портлендом. Британці називають Львів ” невеликим містом, якt має світовий вплив ” і захоплюються його прекрасною архітектурою.

«Львів оточений полями і лісами на крайньому заході України. Львів є невеликим містом зі світовим впливом. Під час Євро – 2012 футбольні вболівальники потрапили в центр міста, який знаходиться під охороною ЮНЕСКО, з його трамваями і злиттям східної і західної архітектури. Чиновники тепер хочуть розвивати туризм в Карпатах , які знаходяться менш, ніж за 100 км від Львова. Тут вони планують приймати Зимові Олімпійські ігри 2022 року. Наша порада – їхати туди якомога швидше, тому що доведеться стояти в довгих чергах на підйомник ” , – написали автори туристичного рейтингу кращих міст.

Примітно, що портал The Rough Guide є одним з провідних туристичних гідів по всьому світу, перше видання якого побачило світ ще в 1982 році.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від жовтня 2021

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2021’.Вільне Козацтво Холодного Яру