Харків недаремно гримів: “Слава Україні! Героям слава!” – збірна України перемогла суперників з Польщі

Дата: 11.10.2013
Автор:

Андрій Ярмоленко увігнав у польські ворота переможний гол

Матч Україна-Польща завершився нашою перемогою – 1:0. Маємо другу за ці дні вагому спортивну перемогу: після побиття Кличком Повєткіна у Москві порадувала звитягою над суперником у Харкові збірна України з футболу.

Звісно, гра була не такою захопливою, як втрамбовування у траву львівського стадіону збірної Сан-Марино з розгромним рахунком 9:0 на нашу користь. Нуднуватим видався 1-й тайм, з якого запам”яталася не стільки гра, як скандування десятків тисяч вболівальників на трибунах харківського СК “Металіст”: “У-у-у-країна!” та “Слава Україні! Героям слава!” От тільки героїв на полі тоді ще не видно було…

Все змінив другий тайм і блискучий гол, забитий Андрієм Ярмоленком. Один, проте такий, який підняв нашу збірну ще вище на шляху футбольних звершень. Україна – знову на висоті!