Інцидент в Києві: за неповагу до української мови мережу кав’ярень “Кофе Хауз” пропонують видворити з України

Дата: 24.08.2013
Автор:

ОБЕРЕЖНО - ПОГАНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ!

Народний депутат України, лідер партії “За Україну!” В’ячеслав Кириленко вимагатиме розслідування ситуації з російською мережею кав’ярень “Кофе Хауз”, де персонал принципово відмовляється говорити українською з клієнтами.

Про це він написав у своєму Twitter, реагуючи на інформацію про те, що у кав’ярні “Кофе Хауз” офіціантка вперто спілкувалася з відвідувачем російською, перекладаючи замовлення, а потім над ним сміялися через мову і бажання залишити скаргу.

“Цей випадок нас УСІХ принижує. Я сьогодні ж роблю депутатські запити про припинення неподобства та розслідування цього випадку”, – заявив Кириленко.

“А навіщо нам взагалі тут “Кофе Хауз” – у нас що, своїх немає каву продавати? Вигнати їх з України негайно – за порушення Конституції і прав людини”, – додав він.

“Ну, і в нормальних країнах конторам, які зневажають мову, як Кофе Хауз, оголошується бойкот. Що і потрібно зробити”, – вважає Кириленко.

Раніше бізнесмен Іван Філіпович написав у Facebook, що у мережі кав’ярень “Кофе Хауз” діє інструкція для персоналу, яка вимагає спілкуватись у кафе виключно російською мовою – і показав фотографії цієї інструкції після того, як йому відверто нагрубіянили в київському кафе.

www. pravda.com.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2023’.Вільне Козацтво Холодного Яру