“Героїка” закликає в День Незалежності вклонитися загиблим за Волю України

Дата: 22.08.2013
Автор:
Благодійний фонд «Героїка», відомий своєю діяльністю із вшанування воїнів Армії УНР та УПА, закликає українців відвідати поховання та пам’ятні знаки учасникам визвольних змагань в День Незалежності України.
«24 серпня – це не просто вихідний, а свято тих, хто воював за нашу державність. У ХХ ст. всі українські етнічні землі взяли участь у визвольній боротьбі. Це свято для всієї України. В цей день важливо продемонструвати нашу повагу до тих людей, які відсунули на задній план особистий комфорт та спокій і зробили вибір на користь майбутнього своєї держави. Закликаємо співгромадян помолитися за національних героїв, запалити лампади на їхніх могилах та принести квіти до пам’ятних знаків», – пояснюють у прес-службі Благодійного фонду.
Українців запрошують взяти участь у заходах під державними прапорами у низці населених пунктів:
м. Київ, вул. Маршала Малиновського, 6-а. Пам’ятник “Старшинам Армії УНР – уродженцям м. Києва” на подвір’ї храму ікони Божої Матері «Неопалима Купина» УПЦ КП. Початок о 9:00.
Дніпропетровська обл., м. Верхньодніпровськ, вул. Дидишка, 2. Пам’ятна дошка сотнику Армії УНР Никифору Авраменку, храм святого апостола Андрія Первозванного УПЦ КП. Початок об 11:00.
Київська обл., м. Богуслав, пам’ятні знаки воїнам Армії УНР та бойовикам ОУН на подвір’ї Свято-Миколаївського чоловічого монастиря УПЦ КП. Початок о 15:00.
Київська обл., м. Боярка, меморіал воїнам Армії УНР, Будаївський цвинтар на вулиці Зеленій. Початок о 14:00.
Київська обл., Києво-Святошинський р-н, с. Гнатівка, пам’ятна дошка Окремому Запорізькому загонові Армії УНР, цвинтарна каплиця Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ КП. Початок о 15:00.
м. Рівне, Дубенський цвинтар, ліворуч від входу до православного цвинтарного храму. Могили командарма Армії УНР Василя Тютюнника та полковника Костя Вротновського-Сивошапки. Початок о 15:00.
м. Тернопіль, вул. Микулинецька, 29. Пам’ятна дошка воїнам Армії УНР на брамі Микулинецького цвинтаря. Початок о 15:00.
Херсонська обл., Бериславський р-н, с. Зміївка, вул. Набережна, 18. Меморіал «Борцям за волю України». Початок о 15:00.
Хмельницька обл., Волочиський р-н, с. Холодець, панахида у храмі Святителя Миколая УАПЦ. Покладання квітів до братської могили воїнів Армії УНР (сільський цвинтар). Початок о 15:00.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру