Великий збір ОУН підтвердив прагнення організації бути надпартійною структурою

Дата: 20.08.2013
Автор:

Секретаріат Проводу Організації українських націоналістів повідомляє про завершення  ХІII Великого Збору ОУН з-під стягу Степана Бандери, який є найвищим законодавчим органом організації. Згідно з устроєм, у ньому взяли участь умандатовані делегати з України, США, Канади, Австралії, країн Європи.

ХІII ВЗ ОУН ґрунтовно проаналізував становище в Україні та в світі й визначив основні напрями і пріоритети діяльності ОУН на майбутнє.

Учасники ХІII Великого Збору ОУН вшанували пам’ять померлих членів ОУН за час від XII Великого Збору, меморіальний список яких було урочисто відчитано на Зборі.

ХІII Великим Збором ОУН провадила обрана Збором президія. У звітній частині про діяльність ОУН доповідали голова ОУН Стефан Романів, члени Проводу, Головної ради, Головного суду та Головної контролі ОУН.

Після прийняття повідомлень про діяльність учасники Великого Збору заслухали та подискутували про звітні та програмові доповіді, в яких проаналізовано становище в Українській державі й українському суспільстві, роль і завдання ОУН на найближчий період і перспективу.

Збір підтвердив цілісність та єдність ОУН як глобальної надпартійної структури, яка покликана дбати про інтереси української нації та української людини.

ХІII Великий Збір ОУН обрав, згідно з новим устроєм ОУН, керівні органи: голову та заступників, секретаря, Провід, Головну раду, Головний суд і Головну контролю. Головою ОУН переобрали Стефана Романіва.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру