За наругу над синьо-жовтим прапором українські хакери атакували і “завалили” сайт Bloodhound Gang

Дата: 05.08.2013
Автор:

Українські хакери UA anonymous влаштували ддос-атаку на сайт американської панк-групи Bloodhound Gang, музикант якої напередодні на концерті в Києві спаплюжив державний прапор України. Про це пише ForUm.

“Поки українські політики відмовчуються, ми діємо: ддос-атака на сайт тих, хто познущався над прапором!, – написали UA anonymous в Twitter.

“Ми не чекаємо вибачень від послів/міністерств. Ми, звичайні українські хлопці, робимо, що вміємо. Ось поклали сайт http://bloodhoundgang.com, – пишуть UA anonymous.

За їхніми словами, 4 серпня посол США в Росії назвав огидною поведінку музикантів групи Bloodhound Gang. “Чому ж посол США в Україні Джеффрі Пайятт мовчить?!” – запитують UA anonymous.

Нагадаємо, бас-гітарист панк-групи Bloodhound Gang Джаред Хасселхофф під час концерту 30 липня в Києві помочився на сцені на державний прапор України.

Потім на концерті в Одесі він підтерся російським прапором. Слідчий комітет Росії вже організував процесуальну перевірку за фактом осквернення державного прапора РФ, тільки потім відреагували і правоохоронні органи України – порушенням кримінального провадження. Зате наші хакери діють блискавично – “завалили” сайт нерозумних музикантів…

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру