У Дніпропетровську відкривається виставка холодної зброї “Іржа на лезі”

Дата: 21.06.2013
Автор:

З 22 по 28 червня 2013 р. виставка холодної зброї “Іржа на лезі” представляє відвідувачам культурного центру “Арт-Вертеп” колекцію робіт коваля Сергія Комарова.

Колекція складається зі зброї довгоклинкової та ножів, які були відтворені за зразками дніпропетровського історичного музею ім. Д.І.Яворницького, а також за матеріалами дослідників та краєзнавців, серед яких Олег Репан, з руки якого вийшла в світ праця “Іржа на лезі. Лівобережне козацтво і російсько-турецька війна 1735-1739 років”.

Майстер відтворював як зразки зрої та їх зовнішній вигляд згідно історичних пам’яток, так і спосіб виготовлення самої сталі, що носить назву “дамаської”!

Вивчаючи та заглиблюючись в дослідницьких та наукових матеріалах, Сергій Комаров створив, тобто реконтруював, цілу колекцію довгоклинкової зброї козацьких часів, а також виконав в такому ж дусі колекцію мисливських ножів, і так званих “офісних” ножів, які більше скидаються на ножі часів гетьманських).

Вироби декоровані різними металами (срібло, латунь, мідь), кістками та рогами тварин, камінцями (янтар, уральські самоцвіти), девев’яними вставкими з горіхового, сандалового, дубового дерева.

Тож, запрошуємо бажаючих відвідати та відчути красу та велич справжнього бойового духу, якою наповнена виставка “Іржа на лезі”.

Переглянути превью виставки на artvertep.com…

Адреса: культурний центр “Арт-Вертеп” (вул. Червона, 11)

пн-пт: 10:00 – 19:00
сб-нд: 11:00 – 18:00
Вхід вільний!

Офіційне відкриття виставки 24 червня 2013 р. о 17:00

Акредитація преси і деталі: 066 272 26 24

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру