Українські, польські, литовські і канадські військові спланували спільні навчання

Дата: 16.06.2013
Автор:

У Львові завершено планування багатонаціонального навчання “Кленова арка – 2013”. Про це “Козацькому краю” повідомили в Центральному РМЦ Міноборони.

Під час заключної плануючої конференції, в якій взяли представники Збройних Сил України, військових відомств Канади, Польщі та Литовської Республіки, остаточно було узгоджено питання, пов’язані з проведенням цьогорічного навчання.
За словами співкерівника навчання, заступника командира 80-го окремого аеромобільного полку підполковника Володимира Шворака, основу цьогорічного навчання було закладено під час початкової та головної конференцій.
– Перед початком навчання ми зібрались востаннє, щоб остаточно визначитись із тематикою конкретних заходів навчання, вирішити питання матеріально-технічного та медичного забезпечення, фінансування, проходження митного контролю тощо, — зазначив офіцер.
Цьогорічний захід буде суттєво відрізнятись від попередніх за масштабами. Командно-штабна фаза залишиться у форматі роботи штабів багатонаціонального батальйону та рот, а під час польової, на відміну від попередніх років, коли навчання проводились у форматі однієї багатонаціональної роти, цього разу виконуватиме завдання багатонаціональний батальйон, до якого увійдуть підрозділи Збройних Сил України, Польщі та Литовської Республіки.

Основними завданнями “Кленової арки – 2013” стануть підготовка штабу багатонаціонального батальйону та особового складу підрозділів до проведення операцій з підтримання миру в умовах міста. Зокрема, військові інструктори Збройних сил Канади навчатимуть українських, польських та литовських військовослужбовців діяти в різних ситуаціях під час конвоювання та здійснення патрулювання, виявляти та знешкоджувати саморобні вибухові пристрої, а також протистояти супротивнику в міських умовах.
Проведення навчань серії “Кленова арка” може стати важливим етапом у створенні литовсько-польсько-української бригади. У разі підписання відповідних угод це миротворче з’єднання буде виконувати завдання із підтримки миру в тих куточках нашої планети, де в цьому буде потреба та згідно з міжурядовими рішеннями країн-учасниць.
Варто додати, що цьогорічне навчання серії “Кленова арка” відбуватиметься на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ, що на Львівщині.

За словами начальника Академії генерал-лейтенанта Павла Ткачука, “Кленова арка –2013” буде вже другим у цьому році масштабним міжнародним заходом із підготовки військ, який відбуватиметься на польовій навчально-матеріальній базі цього вишу.
На переконання генерал-лейтенанта Павла Ткачука, проведення міжнародних навчань різного ґатунку, у яких активно беруть участь і вихованці вищого військового навчального закладу, є невід’ємною складовою підготовки висококваліфікованих офіцерів для Збройних Сил України.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру