Лідер “піккардійців”: “Пішли ви в баню. Ми російською не заспіваємо ніколи!”

Дата: 16.05.2013
Автор:
Володимир Якимець принципово не розмовляє російською. Фото: gazeta.ua

Володимир Якимець принципово не розмовляє російською. Фото: gazeta.ua

Керівник вокальної формації “Піккардійська Терція” Володимир Якимець  принципово не переходить на російську мову в Україні. Співак вважає, що це не менш дієво, аніж голодувати за українську мову.

“Пікети і мітинги — це добре, але що заважає львів’янам, які приїхали до Києва шукати роботу, не переходити на російську мову? Що заважає львів’янину у Львові, коли їх російською питають дорогу, пояснити це українською мовою? Росіяни і так зрозуміють. Я принципово говорю українською. Якщо не зрозуміють, що таке кава, не залишу чайових і віддам їх тим, хто зрозуміє мене з першого разу”, – сказав він.

Співак зізнається, що міг би в разі потреби захищати мову й зі зброєю в руках.

“Я людина толерантна і неагресивна. Але якщо треба було б, вила взяв би. Досить показати єдність народу. Вони самі звідси повтікають швиденько. У нас зараз літак “Львів — Донецьк” коштує в два рази більше, ніж літак “Львів — Варшава”. Все робиться для того, щоб часом Східна і Західна Україна не об’єдналася в єдиному пориві”, – зауважив Якимець.

“Піккардієць” гарантує, що його гурт ніколи не заспіває російською.

“Коли українці приїздять до росіян брати участь у їхніх музичних шоу, росіяни приходить на зйомку як “барин до холоп’єв”, а українці сидять в кутку, курять цигарок і чекають сім годин, поки “барін не запішетса”. Я кажу: пішли ви в баню. Нам російською співати не пропонували. Розуміють, що це нереально”, – додав співак.

 Валерія РАДЗІЄВСЬКА, www.gazeta.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від жовтня 2021

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2021’.Вільне Козацтво Холодного Яру