Німецькі військовики високо оцінили роботу українських саперів, які займаються розмінуванням у Косово

Дата: 25.04.2013
Автор:

У ході проведення чергової ротації національного контингенту в Косово, керівник оперативної групи Міністерства оборони України генерал-лейтенант Петро Литвин зустрівся з командиром німецького національного контингенту полковником Евальдом Нау. Про це “Козацькому краю” повідомили у РМЦ Міноборони.  Зустріч відбулася на німецькій військовій базі «PRIZREN», на території якої українські військовослужбовці групи розмінування вже більше двадцяти днів здійснюють перевірку зруйнованих будівель на наявність вибухонебезпечних пристроїв. А їхні колеги з групи розгородження разом з інженерним підрозділом Збройних сил Швейцарії проводять демонтажні роботи будівлі «BLUE RESIDENCE».

Полковник Евальд Нау відзначив якість виконання завдань українськими військовослужбовцями зі складу інженерної роти національного контингенту в Косово. Зокрема, нещодавно українські сапери виявили та знешкодили шляхом підриву британський касетний боєприпас вагою більше 1 кілограма та калібром 150 міліметрів. Маса вибухової речовини (тротилу) становила 228 грамів.
Керівник оперативної групи Міністерства оборони України у супроводі командира німецького національного контингенту особисто ознайомився з побутовими умовами та специфікою виконання завдань українськими миротворцями-саперами на території комунікаційного центру «MT CVILJEN».
Полковник Евальд Нау подякував генерал-лейтенанту Петру Литвину за відмінну підготовку українських саперів і вручив відзнаку Міністерства оборони Німеччини.
Крім того, під час насиченої робочої поїздки керівник оперативної групи Міністерства оборони України побував і в розташуванні базового табору української інженерної роти — на французькій військовій базі «MARECHAL de LATRE». На місці генерал-лейтенант Петро Литвин поспілкувався з військовослужбовцями, побував у розташуванні та на ознайомчому брифінгу. Також разом з членами оперативної групи проінспектував стан автомобільної та інженерної техніки з метою виявлення та надання необхідної допомоги у вирішенні проблемних питань, які у тій чи іншій мірі можуть перешкоджати виконанню завдань за призначенням.
На завершення візиту генерал-лейтенант Петро Литвин побажав особовому складу інженерного підрозділу не збавляти досягнутого темпу добросовісної служби.
— Бажаю вам своєю відповідальною та професійною роботою і надалі вносити значний вклад у підтримання миру й стабільності в Косово, — наголосив він.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру