Українські десантники випробували нові парашутні системи

Дата: 02.04.2013
Автор:

Майже 500 стрибків з новими парашутами «Статус СН» здійснили офіцери українського війська на зборах у Миколаєві – про це “Козацькому краю” повідомляють у Центральному регіональному медіа-центрі Міноборони.

Захід відбувався на базі 79-ї аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ ЗС України у Миколаєві. Участь у ньому взяли близько 50 офіцерів парашутно-десантної служби з частин аеромобільних військ, спецназу, морської піхоти, військово-навчальних закладів, Внутрішніх військ МВС України.

Завданням зборів було освоєння нової парашутної системи прийнятої віднедавна на озброєння ЗС України — «Статус СН» типу «крило». Дана парашутна система дозволяє десантуватися з надвеликих висот до 8 тисяч метрів і долати відстань 15 км для прихованої доставки військовослужбовців в район виконання завдання.

За словами керівника зборів, начальника парашутно-десантної служби Високомобільних десантних військ ЗС України полковника Юрія Галушкіна, поставлені на збори завдання були виконані у повному обсязі.

— При цьому особлива увага приділялася заходам безпеки, тому надзвичайних подій не трапилося, — повідомив полковник Юрій Галушкін.

Дані збори — вже другий в цьому році захід, на якому офіцери парашутно-десантної служби опановують нові парашутні системи. Ще належить провести два подібних заходи після яких його учасники отримають допуск на використання і навчання новим системам, безпосередньо у себе в частинах.

Всього в ході зборів учасниками було здійснено 497 стрибків з парашутом «Статус СН».

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру