Головний комуніст України не має 14 гривень, щоб сплатити штраф за брехню про Шухевича

Дата: 01.03.2013
Автор:

Син і дочка лідера УПА Романа Шухевича в судах домагаються стягнення з народного депутата, голови Комуністичної партії України Петра Симоненка символічних 14,5 грн, які той за рішенням Печерського райсуду зобов’язаний виплатити за брехню про їхнього батька. Виконавча служба стверджує, що у нардепа немає майна, на яке можливо звернути стягнення.

Про це пише “Україна молода”.

Ця судова історія, яку спричинив Петро Симоненко брехнею про Романа Шухевича, триває вже майже шість років. Після того як Президент Віктор Ющенко підписав указ про відзначення 100–річного ювілею командира УПА, лідер Компартії заявив, що Україна не повинна вшановувати пам’ять людини, яка одержала з рук Гітлера два “Залізні хрести”. Юрій Шухевич та його сестра Марія подали позов до суду з вимогою спростувати цю брехню. Історики з Національної академії наук підтвердили той факт, що жодних нагород від нацистів, і тим паче від Гітлера, Роман Шухевич не одержував. І Печерський районний суд Києва ухвалив: “визнати інформацію, поширену на пленарному засіданні Верховної Ради України Петром Симоненком про одержання Романом Шухевичем двох “Залізних хрестів” із рук Гітлера такою, що є недостовірною, принижує честь і гідність дітей Шухевича…” Окрім того, суд постановив зобов’язати першого секретаря КПУ на най­ближчому пленарному засіданні парламенту спростувати оприлюднений міф та стягнути з Симоненка судові витрати в сумі 14 грн. 50 коп.

Однак головний український комуніст не тільки досі не вибачився з трибуни ВР (не допомогли й листи з копіями рішення суду до спікера), а й не сплатив присуджену “шалену” суму. За словами Шухевича–сина, символічні 14 гривень від комуніста мали піти на рахунок музею командира УПА.

Ситуація з симоненківським боргом дійшла до смішного: нещодавно пан Юрій та пані Марія одержали листа від виконавчої служби з феноменальним резюме: “…майна боржника, на яке можливо звернути стягнення, не виявлено”. Виходить, що Петро Симоненко — бідніший від церковної миші, а виконавча служба, яка в пересічного українця завжди знайде, що стягнути, вперто не бачить офіційних заробітків лідера КПУ. Тоді як зарплата навіть просто нардепа становить близько 17 тис. грн. на місяць.

Сам Симоненко, балотуючись минулого року до Верховної Ради, оприлюднив свою декларацію про доходи, яку можна побачити на сайті ЦВК. І вона свідчить, що принаймні у 2011 році голова фракції КПУ отримав майже 240 тис. грн. сукупного доходу. Дохід його молодої дружини склав майже 352 тисячі, ще 340 тисяч Симоненки заробили од відчуження рухомого та нерухомого майна.

І це лише офіційно! А борець за соціальну справедливість не раз був помічений у “буржуйських” костюмах найпрестижніших марок, у дорогих окулярах та з годинниками за десятки тисяч доларів. Є ще ж і розкішний маєток під Києвом, у якому мешкає комуністичне подружжя. І дарма що Симоненко з 1994 року ніде не мав додаткових офіційних прибутків, крім ВР.

Той факт, що народний депутат Симоненко досі не виконав рішення Феміди і не спростував свою брехню, обурює Марію та Юрія Шухевичів, але не дивує. “Одразу після першого рішення суду, який зобов’язав Симоненка спростувати свої слова, він сказав, що ніколи цього не зробить. Це було зрозуміло й так. Комуніст є комуніст. Їхня ідеологія завжди будувалася на брехні. І Симоненко цей факт лише підтверджує”, — розповідає в коментарі “УМ” Марія Трильовська–Шухевич. А ось дії виконавчої служби в позивачів викликають щонайменше здивування. “Це вже просто смішно і безглуздо, — каже Юрій Шухевич. — Адже для стягнення цієї символічної суми достатньо подати виконавчий лист до Верховної Ради, й ті гроші вирахують із зарплати, як це роблять із присудженими аліментами. Вочевидь із Симоненком ніхто не хоче зв’язуватися. Але є ж рішення суду, і його потрібно виконувати”. Тому син і дочка командира УПА подали чергову апеляцію на рішення виконавчої служби.

Як повідомлялося, в 2010 році Печерський районний суд Києва визнав наклепом заяву лідера Компартії України Петра Симоненка про отримання Романом Шухевичем двох Залізних хрестів з рук Гітлера і зобов’язав комуніста спростувати цю інформацію з трибуни Верховної Ради.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру