Російські поліцаї затримали двох українців за підозрою у спробі забрати… Ставропольський і Краснодарський край

Дата: 06.02.2013
Автор:

Росіян знову жахають "українськими націоналістами", радіючи двом затриманим з України. А про затриманих поліцаями у Невинномиську ще шістьох іноземних громадян і 133 (!) громадян Росії воліють за краще не згадувати...

Російські поліція і прокуратура похизувалися перед журналістами своїми “подвигами” у Ставропольському краї – зокрема, російські поліцаї затримали двох українців. 
На зустріч із журналістами в прес-центрі «Комсомольской Правды» прийшли перший заступник прокурора Ставропольського краю Ігор Гладченко, замначальника ГУ МВС по Ставропольському краю Юрій Алтин і голова крайового комітету з масових комунікацій Ігор Воронін.
Представників ЗМІ цікавило насамперед питання про те, яка обстановка в Невинномиську, де очікувалися масові акції протесту.
За словами першого заступника крайового прокурора, працівники поліції спрацювали чітко і злагоджено. Мітинг, про який заявляли “деякі представники певної політичної сили”, крайовими владою дозволений не був. Як пояснив Ігор Гладченко, акцію не дозволили по тій причині, що про неї заявила “людина з непогашеною судимістю, якийсь Ілля Карцев”.
«Поліцейським вдалося затримати двох представників української націоналістичної організації УНА-УНСО, які заявили, що Ставропольський і Краснодарський краї повинні увійти до складу України. Хочу нагадати, що представники цієї організації брали участь в обох чеченських війнах на боці бойовиків », – сказав Ігор Гладченко. (Принагідно зауважимо: російські “правоохоронці” вже звично говорять “не зовсім правду”, бо затримані насправді належать до “Братства” Корчинського. Та саме УНА-УНСО найбільше лякає російських обивателів – то чого б не полякати свій власний народ саме цими “страшними українцями”?…)
Торкнулися на прес-конференції також теми “нав’язування націоналістичних поглядів в соціальних мережах”. Ігор Воронін заявив, що інформація про події в Невинномиську, що з’явилася в Інтернеті, не відповідає дійсності. Інтернет-качки “створювалися в машині, що стояла біля міської площі, а потім у вигляді кліпів, супроводжуваних тривожною музикою, запускалися у Всесвітню мережу”.
Журналістів дуже цікавило, скільки ж всього затримали людей.
«Офіційно затримана 141 людина, з них вісім неповнолітніх. Двоє затриманих – громадяни України. В одного із затриманих вилучено ніж. Зараз проводяться необхідні експертизи для того, щоб з’ясувати, є він холодною зброєю чи призначений для побутових цілей », – розповів заступник начальника головного управління крайового МВС Юрій Алтин.
Силовики були єдині в думці, що ситуація в Невинномиську спеціально загострюється “певними політичними силами” у своїх цілях.

Задавалися питання і про те, як йде справа з розслідуванням вбивства Миколи Науменка одним із братів Акаєвих. Нагадаємо, саме ця трагедія, що відбулася в Невинномиську в грудні минулого року, стала каталізатором незадоволеності серед населення.
Ігор Гладченко розповів, що слідство триває, брати Акаєві оголошені в розшук, було відправлено офіційний лист про сприяння в їх розшуку на ім’я Рамзана Кадирова. Представник крайової прокуратури запевнив усіх, що справа ведеться неупереджено і перебуває на особливому контролі, так що спустити на гальмах його не вийде.

www.kavkaz.mk.ru

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру