“Свободівка” переконана: нова вигадка одіозного регіонала тільки змусить українців краще вивчити історію УПА

Дата: 08.12.2012
Автор:

Нардеп від ВО “Свобода” Ірина Фаріон вважає, що жодна свідома людина не проголосує за нову ініціативу “регіонала” Вадима Колесніченка. Нагадаємо, він подав законопроект, яким пропонує ув’язнювати за героїзацію людей, причетних до УПА.

Про це політик заявила у коментарі gazeta.ua.

“Це навіть складно коментувати. Я не можу коментувати того, що пишуть мерзотники. Жодна людина, яка стоїть на ногах, не підтримає такий законопроект. А він, простий мерзотник, підписав собі вирок, як взагалі якомусь біологічному створінню”, – прокоментувала “свободівка”.

На думку Фаріон, кількість акцій, присвячених Бандері, Шухевичу, Коновальцеві буде тільки збільшуватись.

Це вже не перший подібний “подвиг” Колісниченка – раніше він вже “протягнув” у парламенті сумнозвісний мовний закон

“Кількість фундаментальних праць, присвячених цим незнищенним українським героям, буде збільшуватися. Львівська політехніка працює над фундаментальною монографією присвяченою Роману Шухевичу. Пам’ятники Степану Бандері вже давним-давно перетнули кордон Збручу. Тому, це нещастя на прізвище Колесніченко, просто нещасна людина”, – вважає політик.

“Навпаки, це неймовірно стимулюватиме суспільство пізнавати героїчний чин УПА і цього фундаментального націоналістичного триумвірату, яким є Коновалець, Бандера і Шухевич, – зазначила вона. – Нехай це нещастя, цей мерзотник приїде на Західну Україну — ми його чекаємо”.

Відповідаючи на питання про те, чи буде “Свобода” блокувати ухвалення цього закону у Верховній Раді, Фаріон сказала: “Я не думаю, що тільки “Свобода”. Всі притомні люди, які мають свідомість, людську та національну гідність”.

www.expres.ua

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від 29 грудня  2019

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2020’.Вільне Козацтво Холодного Яру