В окупованому Криму за порожню пляшку-”тризуб” із Золотоноші просять… тисячу рублів

Дата: 10.04.2017
Автор:

У Криму все менше на вулицях триколірних прапорів російських окупантів – навіть у тих, хто навесні 2014-го радісно підтримав вторгнення “зєльоних чєловєчков”, поступово минає ейфорія. Зате все більш популярними стають речі з українською атрибутикою – хтось продає і купує їх відкрито, хтось “з-під поли”.

Зокрема, днями кримські патріоти України помітили на місцевому “блошиному” базарчику… синьо-жовту пляшку у вигляді тризуба. У цій подарунковій тарі колись була “Тризуб-горілочка” від фірми “Златогор” – горілку із Золотоноші кримчани “задегустували” ще в напівтемні без електоренергії зимові вечори, а порожню золотоніську пляшку навесні виставили на продаж… за ще більшу ціну, аніж на “материку” правлять за таку ж, наповнену 700 грамами горілки…

“Сектор Криму” виставив у Твіттері порівняльні фото з вільної території України, де така подарункова пляшка з горілкою коштує 381 гривню (до речі, через Інтернет її можна замовити і за 310 гривень)  та фото з базара в Криму, де за вже порожню пляшку із Золотоноші правлять… 1000 російських рублів і хоча “дерев’яні”  мають значно нижчий курс від української гривні, але на наші гроші це – 450 гривень!  Як використати пляшку – наповнити поганенькою російською “водочкой” чи тільки нюхати, згадуючи часи, коли на півострів завозилася якісна продукція із Золотоноші та всієї України – милостиво дозволяється вибрати самому покупцеві. Проте деякі з коментаторів “Твіттера” вже переживають щодо долі продавця і потенційних покупців – аби лишень вони на фоні регулярних істерик щодо “українських диверсантів” не потрапили під підозру як “екстремісти”…

Ярослав ЗВЕНИГОРА

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,



Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 10 від листопад 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру