Країни G7 у Токіо заявили: підтримка України ніколи не похитнеться, а росія отримає нові санкції

Дата: 08.11.2023
Автор:

Міністри закордонних справ країн “Групи семи” під час сесії щодо України у Токіо підтвердили намір нарощувати санкції проти Росії та підтримувати Україну.

Джерело: Міністерство закордонних справ Японії, яка головувала на засіданні

Деталі: 8 листопада міністр закордонних справ Японії Йоко Камікава провела сесію “Україна” за участю міністрів закордонних справ G7 та високого представника ЄС із закордонних справ і політики безпеки.

Під час засідання міністри провели відверту дискусію щодо ситуації в Україні, включаючи оцінку поточної ситуації та перспектив.

На початку засідання міністр Камікава заявила, що навіть в умовах зростання напруженості на Близькому Сході важливо, щоб G7 була єдиною в тому, щоб надіслати чіткий сигнал міжнародному співтовариству: “Наша непохитна прихильність підтримці України ніколи не похитнеться”.

Після цього міністр Камікава заявила, що Японія продовжить запроваджувати подальші санкції проти Росії та підтримувати Україну.

Щодо допомоги, міністр пояснила, що Японія оголосила і послідовно реалізовує загальну суму в 7,6 мільярдів доларів США на підтримку України. Вона також пояснила, що Японія надала 2 автотрансформатори, які допоможуть багатьом киянам взимку.

Вона також зазначила, що середньо- та довгострокова підтримка відновлення та реконструкції є надзвичайно важливою, і що Японія планує провести японсько-українську конференцію з питань сприяння економічному відновленню на початку наступного року.

У результаті дискусії міністри закордонних справ G7 погодилися, що:

  • G7 залишатиметься єдиною у своїй позиції щодо запровадження жорстких санкцій проти Росії та надання рішучої підтримки Україні, навіть у сьогоднішній міжнародній ситуації.
  • G7 прискорить зусилля для середньо- та довгострокового відновлення та реконструкції в єдності державного та приватного секторів.
  • Необхідно просувати процес “Формули миру” разом із міжнародними партнерами.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру