Спецназ ГУР повернув під контроль України “вишки Бойка” у Чорному морі

Дата: 13.09.2023
Автор:

Так звані “вишки Бойка”, які знаходяться у Чорному морі, Україна повернула під свій контроль, і це є черговим кроком, зокрема, для деокупації тимчасово захопленого росіянами Криму.

11 вересня стало відомо, що підрозділи ГУР Міноборони України провели унікальну операцію та звільнили від російських загарбників “вишки Бойка”. Зокрема, українські воїни прогнали ворогів з бурових платформ “Україна” й “Петро Годованець”.

Супротивник використовував об’єкти у якості спостережних пунктів й розміщував там засоби радіоелектронної боротьби, розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов у коментарі Liga.net.

“Відновлення контролю – це ефективне використання цих об’єктів, щоб допомагати Силам оборони… Якщо ми аналізуємо події у Криму за останні кілька місяців, то бачимо активні заходи. Це (звільнення “вишок Бойка” – Ред.) черговий крок для звільнення Криму та повернення контролю над акваторією Чорного моря”, – зазначили у ГУP.

Українська розвідка також на своєму каналі в Telegram поділилася дуже важливою інформацією щодо таємної операції для звільнення “вишок Бойка” й показала унікальні документальні кадри.

У ГУР МО поділилися, що розвідники-спецпризначенці пливли штормовою акваторією на гумових човнах, зачищали об’єкти та демонтували засоби розвідки держави-агресора, зіткнулися з ворожою авіацією й евакуювали “Конана” – воїна, який опинився за бортом та провів у відкритому морі 14 годин.

Раніше екс-співробітник зовнішньої розвідки Комітету держбезпеки СРСР Олександр Зеленько говорив, що для звільнення Криму українські воїни будуть завдавати точкові удари.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру