Національна спілка журналістів України підтримала ініціативу про найменування вулиці в Черкасах на честь воїна і журналіста Володимира Мукана

Дата: 10.08.2023
Автор:

Національна спілка журналістів України підтримала пропозицію найменування вулиці в Черкасах на честь уродженця міста, воїна і журналіста Володимира Мукана, який геройськи загинув 29 квітня 2023  року в бою під Бахмутом.

“Національна спілка журналістів України підтримує ініціативу черкаської громади та військових про найменування вулиці в місті Черкаси на честь молодшого лейтенанта ЗСУ, науковця, журналіста і PR-менеджера Володимира Мукана.

У свої 35 років наш колега встиг багато зробити для міста, де народився й виріс – ім’я черкащанина фігурувало у багатьох публікаціях всеукраїнських ЗМІ. Війна востаннє вписала його ім’я в історію рідних Черкас – вписала кров’ю, пролитою за Україну. Перший в історії міста журналіст, який добровільно взяв до рук зброю і загинув під Бахмутом, у бою, в який офіцер пішов у складі штурмової групи.

Вважаємо, що в честь журналіста і воїна Володимира Мукана може бути перейменована будь-яка з вулиць Черкас – на розсуд топонімічної комісії. Адже геройськи загиблому офіцеру рідними були всі вулиці міста, де він народився і виріс і звідки вирушив у бій за свою державу”, – йдеться у листі на ім’я міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, підписаному головою Національної спілки журналістів України Сергієм Томіленком.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 20 від червень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру