Україна чекає на зенітно-ракетні комплекси SAMP-T з Італії

Дата: 10.01.2023
Автор:

Французько-італійські зенітно-ракетні комплекси SAMP-T випускають по повітряних цілях 8 ракет за 10 секунд

США просять Італію прискорити наступний пакет військової допомоги для України. Йдеться, зокрема, про зенітно-ракетні комплекси SAMP-T.

Джерела ЗМІ у дипломатичних колах стверджують, що постачання ППО помічник президента США з національної безпеки Джейк Салліван та дипломатичний радник прем’єр-міністра Італії Франческо Тало обговорили під час телефонної розмови.

Відомо, що Білий дім заявляв, що переговори Саллівана і Тало відбулися 5 січня.

Представники двох країн серед іншого обговорили постачання озброєння для України. Йшлося про батарею комплексів SAMP-T. Наразі Італія не затвердила шостий пакет військової допомоги, але незабаром може це зробити.

Видання зазначило, що на озброєнні Італії є п’ять батарей ЗРК SAMP-T, що діють, і одна навчальна, якій не вистачає пускової установки. Проте робота з її модернізації триває вже кілька місяців.

Зенітно-ракетний комплекс SAMP-T виробляє французько-італійська компанія Eurosam. Це наземна система класу «повітря-повітря». Дальність виявлення цілей становить 80 км.

Основними компонентами системи є ракета Aster 30 та функціональний радар Arabel. Цей ЗРК має мінімальний час реакції та високий темп стрільби. За десять секунд вона може випустити вісім ракет.

SAMP-T може захищати військові підрозділи чи об’єкти інфраструктури. За допомогою цієї установки можна знищувати літаки, а також збивати крилаті та протирадіолокаційні ракети.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 4 від квітень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру