Герої нового часу, музичні колаборації та теплі бесіди: 1+1 та фестиваль Atlas готує різдвяний проєкт – «Ти не один»

Дата: 15.12.2022
Автор:

Цієї зими команда телеканалу 1+1 Big Brave Events разом із фестивалем ATLAS готує музичний різдвяний проєкт під назвою “Ти не один”, у якому виступи зірок будуть поєднані з теплими розмовами з героями нового часу – волонтерами, представниками культурного та волонтерського фронтів, повідомляє tsn.ua.

У такий непростий для країни час учасники проєкту об’єдналися, щоб створити атмосферу родинного затишку та підтримати кожного українця. Глядачі побачать проєкт “Ти не один” на Різдво, 25 грудня, на каналах Групи 1+1 media.

За форматом різдвяного проєкту, вперше українські артисти, військовослужбовці, волонтери, діячі культури, представники ДСНС та інших служб зберуться в камерній та затишній атмосфері, щоб поділитися своїми різдвяними традиціями та дитячими спогадами.

Так, знаменита снайперка Євгенія Емеральд та парамедикиня Юлія “Тайра” Паєвська розкажуть про роль жінок на війні. Гості поділяться, як вони змінилися за період війни, як переживають розлуку з рідними, яку переоцінку цінностей пройшли за дев’ять місяців незламного опору російській агресії. Проєкт познайомить ближче з тими, хто захищає Україну на фронті, а також допомагає в тилу.

На глядачів очікують несподівані музичні колаборації, українські пісні, які стали хітами під час повномасштабної війни, а також автентичні різдвяні колядки в сучасному музичному обрамленні.

Популярні улюблені артисти заспівають з представниками поколінням нової сучасної музики, яка отримала потужний імпульс від 24 лютого. У проєкті візьмуть участь MONATIK, DOROFEEVA, Макс Барських, WELLBOY, KOLA, Pianoboy, KAZKA, TVORCHI, Лілу45, Карта Світу, ROXOLANA, Коля Сєрга, SHUMEI, Moisei, переможниця “Голосу країни-12″ Марія Квітка, Віра Кекелія, Марта Адамчук та інші.

У події візьмуть участь улюблені ведучі 1+1, які всі дні війни працюють на інформаційному фронті і стали опорою українців, – Алла Мазур, Наталія Мосейчук, Юрій Горбунов, Людмила Барбір, Руслан Сенічкін та інші. Цей різдвяний вечір поєднає в собі українські традиції та реалії сьогодення.

Проєкт “Ти не один” матиме благодійну складову – кожен небайдужий зможе створити різдвяний настрій та надіслати подарунок маленьким підопічним благодійного проєкту СОС “Дитячі містечка”, який опікується родинами та дітьми-сиротами. До слова, самі артисти також не залишать українських дітей без подарунків, і комусь випаде унікальна можливість отримати різдвяний сюрприз від учасників проєкту.

Над створенням проєкту працює команда 1+1 Big Brave Events разом із фестивалем ATLAS.

 

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від лютий 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру