Президенти України і росії очолили світові рейтинги: Зеленський як “людина року”, а путін – як “невдаха року”

Дата: 09.12.2022
Автор:

Видання Politico опублікувало рейтинг з 28 найвпливовіших людей в Європі. Президент України Володимир Зеленський зайняв у ньому перше місце, а ось його російському колезі Володимиру Путіну дістався титул “невдахи року”.

В свіжому матеріалі порталу сказано: “Тільки подивіться, як європейські лідери біжать до Києва, щоб сфотографуватися з тріумфуючим 44-річним чоловіком в його тепер культовій оливково-зеленій футболці. Стоячи поруч з ним, політики жадають бути поміченими. Зеленський переконав решту Європи в тому, що її майбутнє пов’язане з Україною — в це мало хто вірив до вторгнення Росії в лютому”.

Всього в рейтинг включили 28 політиків. Серед них є прем’єр-міністр Італії Джорджія Мелоні, міністр економіки Німеччини Роберт Хабек, прем’єр Фінляндії Санна Марін та інші. Для Володимира Путіна теж знайшлося місце, але тільки в ролі “невдахи року”. Як зазначило видання, його мрія про “велику Росію” навряд чи збудеться.

У світову і російську історію путін увійде лише як той, хто пролив море крові сусідніх народів і назавжди знищив репутацію росії (мал. Олексія Кустовського)

 У своєму зверненні, записаному для Politico, Зеленський подякував громадянам України, які борються за свою свободу, а також “всім нашим друзям в Європі, які допомагають нам підтримувати стабільність”.

“Я вірю, що українці будуть найвпливовішими і в наступному році, але вже в мирний час”, — заявив Зеленський.

Нагадаємо, відомий британський журнал Time присудив президенту і “духу України” титул “людина року”. Журналісти відзначили, що Зеленський залишався зі своїм народом протягом усього повномасштабного вторгнення. А окупанти так і не домоглися поставлених цілей.

Подібний титул Зеленський отримав від видання Financial Times. Портал охарактеризував президента, як “втілення мужності і стійкості українського народу в його боротьбі проти російської агресії”.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від квітень 2023

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2023’.Вільне Козацтво Холодного Яру