Будівництво росією “лінії оборони” у Бєлгородській області: нагнітання “патріотичних настроїв” чи й справді переляк?

Дата: 07.12.2022
Автор:

Дії "фортифікаторів" армії, яка сама себе називала "другою у світі", викликають подив цивілізованого світу. Малюнок Олексія Кустовського

Російська влада просуває оборонні приготування на своїй міжнародно визнаній території, щоб розпалити патріотичні почуття громадян.

Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії у середу, повідомляє “Європейська правда”.

Відзначається, що останнім часом Росія почала розширювати оборонні позиції вздовж міжнародного кордону з Україною та вглиб Бєлгородської області. 6 грудня 2022 року бєлгородський губернатор оголосив про створення місцевих “загонів самооборони”.

Про копання окопів у Бєлгороді повідомлялося принаймні з квітня 2022 року, але нові споруди, ймовірно, є складнішими системами, призначеними для відбития механізованого нападу, йдеться у огляді.

“Існує реальна можливість того, що російська влада просуває оборонні приготування на міжнародно визнаній російській території, щоб розпалити патріотичні почуття. Однак, ймовірно, це ілюструє щиру (але хибну) впевненість деяких російських керівників у тому, що існує реальна загроза вторгнення українських військ. Недостатність стратегічної оцінки є одним з критичних недоліків центральної російської урядової архітектури, про що свідчить початкове рішення Росії про вторгнення в Україну”, – йдеться в огляді.

Неупереджений офіційний аналіз часто підривається схильністю до групового мислення та політично вигідних висновків, додала британська розвідка.

Тим часом, у Курській області росії теж заявили про те, що будують “оборонітєльниє рубєжи” на кордоні з Україною, куди росія так необачно влізла зі своїми військами…

Напередодні розвідка Британії також повідомляла, що РФ може розосередити бомбардувальники після вибухів в Енгельсі та Дягілєво.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від березень 2023

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2023’.Вільне Козацтво Холодного Яру