Міністерство оборони Великобританії показалo відео транспортування в Україну ракет з лазерним наведенням Brimstone 2.

Дата: 28.11.2022
Автор:

Міністерство оборони Великобританії опублікувало коротке відео про те, як відправляли в Україну ракети з лазерним наведенням Brimstone 2.

У ролику можна бачити, як ящики завантажують у транспортний літак Королівських Повітряних сил, який далі вирушає у неназваний аеропорт в Україні. Велика партія надсучасних ракет, призначених для спалювання бронетехніки окупантів, доставлена так, що на росії ніхто не мав жодного уявлення ні про час, ні про маршрут, ні про кількість вантажу.

“Brimstone – це високоточна керована ракета, початково розроблена для пуску з літаків для завдання ударів по наземних цілях. Проте українські сухопутні сили успішно застосовують її для враження таких цілей як БТР і танки”, – зазначають у Міноборони Великобританії.

Практично безшумно і з-за швидкості та висоти польоту непомітна ні людському оку, ні системам ППО, ракета Brimstone гарантовано знаходить і вражає ворожу броньовану ціль, незалежно від того, стоїть вона на місці чи пересувається на швидкості. Ракета практично не потребує допомоги людини після пуску: відправлений у сектор наявності ворожої цілі, потужний заряд вибухівки сам “знаходить” її за допомоги автономної лазерної системи наведення і розносить в клоччя…

Нагадаємо, 22 листопада стало відомо, що Британія передала Україні вдосконалену модель ракети Brimstone з подвійною дальністю дії, порівняно з попередньою розробкою.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру