Українець став світовим рекордсменом по кількості броньованих цілей, знищених за добу з “Джавеліна”

Дата: 15.11.2022
Автор:

Олександр Петлінський став світовим “рекордсменом”. Він знищив найбільшу кількість техніки з Javelin за одну добу. Українець знищив в одному бою одразу 6 цілей, такого до нього не робив жоден військовий жодної держави світу.

Як повідомляється у новому сюжеті ТСН, Петлінського цитував навіть президент США Джо Байден. Це сталося після того, як про українця написало відоме американське видання.

До початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Петлінський вже стояв на захисті нашої країни. Він пішов воювати у 2014 році. У лютому Петлінського викликали в район Енергодара, до цього він робив з “Джавеліна” тільки пробні пуски.

 Проте українець усе одно хотів працювати з Javelin та переконував командування, щоб йому дали установку. Військовому дозволили, проте з однією умовою: йому дали три ракети, якщо б він показав “нульові” результати, то “Джавелін” би забрали.

Згодом біля їхньої позиції з’явилася колона техніки рашистів, першою ціллю Петлінського був танк. Після цього він уразив БМП, а згодом – зенітну установку. Усього за 5-7 хвилин українець знищив три одиниці техніки ворога. Тоді військовому привезли зі складу резервні ракети, якими він “мінуснув” ще дві броньовані машини.

У цей момент роботу “Джавеліна” відстежував ворожий дрон, після чого до позицій військових наблизився БМП. Окупанти почали гатити по усьому, що рухається. Петлінський встиг взяти ще одну ракету та вдарити по БМП. Проте цього було замало, тому військовий зарядив шосту ракету та запустив її з дуже короткої відстані.

Петлінський пригадує, що то був дуже важкий бій, який тривав декілька діб. Тоді він думав, що може не вийти з оточення, адже він працював в ударній групі, яка стримувала противника, аби інші військові могли відійти далі.

Проте все закінчилося рекордом. Після цього військовому сказали, що будуть давати йому стільки ракет, скільки потрібно.

Воїн Олександр Петлінський став рекордсменом світу і грозою для броньованої техніки рашистів...

“Без Javelin дуже важко було б зупинити ворога, що наступає”, – сказав тоді Петлінський, коли спілкувався з іноземними журналістами, які дізналися про його рекорд.

Згодом ці слова цитував Байден, а сам Петлінський не міг у це повірити. Нині військовий дуже хоче поспілкуватися з інженерами, які виготовляють Javelin. Він каже, що має великий список пропонованих покращень для цієї зброї. Поки що Петлінський перебуває на реабілітації, проте згодом він повернеться на фронт і буде наближати перемогу України.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 4 від квітень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру