Всеукраїнський диктант Національної єдності-2022: де слухати і як взяти участь

Дата: 09.11.2022
Автор:

У середу 9 листопада у День української писемності та мови відбудеться Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності.

Як долучитися до написання радіодиктанту, про перевірку диктантів та подарунки переможцям в етері Суспільного розповіла виконавча продюсерка Українського радіо Юлія Шелудько.

За її словами, початок події об 11 годині за Київським часом, завершення о 12-й.

“Годину триватиме проєкт. Сам диктант — приблизно 20 хвилин. 20 хвилин до і 20 хвилин після — це цікаві гості, розповідатимуть свої враження, з різних точок України та світу”, — сказала вона.

Фото: Суспільне Мовлення

Як долучитися до написання радіодиктанту

Є кілька варіантів:

За словами Шелудько, цього року з міркувань безпеки не організовують великі локації для охочих написати радіодиктант.

“Але робимо невеличкі локації в різних точках України і відразу робимо їх у бомбосховищах. Таким чином убезпечимо людей, які долучаться. Але їх насправді небагато. Ми закликаємо усіх писати у себе вдома, на роботі або деінде. І, якщо повітряна тривога, то спускатися у бомбосховище або одразу там і писати, щоб не перериватися”, — зазначила виконавча продюсерка УР.

За її словами, якщо хтось не встигне, то можна буде зайти на сайт та прослухати диктант ще раз і дописати.

“Головне відправити вчасно. Аудіоверсія буде доступна довго. Можна прослухати. Головне сфотографувати і відправити до 11 години 10 листопада, щоб ми могли перевірити. Закликаю всіх відправляти, бо люди іноді пишуть і залишають собі. А хотілося б, щоб ви надсилали всі свої роботи. Таким чином, ми розуміємо, що все більше людей пишуть”, — сказала Шелудько.

Вона зазначила, що на переможців чекають призи, але не розповіла які саме.

“Це секрет. Подарунки від наших партнерів. Переважно книжки. Але й інше цікаве. У нас є спеціальна комісія, яка буде перевіряти роботи. З досвіду попередніх років, сподіваюся, що за місяць впораємося. Думаю, до середини грудня ми точно зможемо оголосити переможців”, — сказала виконавча продюсерка УР.

Шелудько також зазначила, що не може говорити про тему та деякі моменти диктанту.

“Текст бачать 2-3 людини. Ніхто не знає, який він буде. Він передається для ознайомлення запечатаний в конверті. Але я впевнена, що Ірина Цілик написала цікавий текст. Сподіваюся, що він перегукується з сьогоденням, але не можу про це говорити”, — сказала вона.

Суспільне Мовлення

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags:Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 12 від листопад 2023

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2023’.Вільне Козацтво Холодного Яру