У двох державах Африки випустили поштові марки, присвячені зруйнуванню Кримського мосту

Дата: 09.11.2022
Автор:

Майже водночас у двох африканських державах випустили поштові марки, присвячені “вибуховій даті” в історії Кримського мосту. Інформацію про це публікує Marka.ua.

Республіка Чад і Республіка Нігер, розташовані, відповідно, на півночі і заході Африки, надрукували поштові марки “Кримський міст”. І хоча обидві марки сюжетно “грішать проти істини”, бо на них зображені ракети, які на думку художників зруйнували міст, але у колекціонерів марки викликали досить жвавий інтерес, – зокрема, зацікавили філателістів і з України та росії.

З "материкової частини" України наші прикордонники не бачать у біноклі Кримський міст, але так це "бачиться" художнику з Африки...

Для Республіки Нігер – це вже не перша тематична марка, що стосується російсько-української війни. Перед цим тут випустили марку “Палаюча москва”, присвячену ураженню й затопленню флагмана Чорноморського флоту рф, крейсера “москва”.

Друк подібних марок у державах Африки демонструє, що й на цьому континенті люди, здатні до аналітики, прекрасно орієнтуються, на чиєму боці правда у новітній війні ХХІ століття…

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 4 від квітень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру