Гроші від показу фільму “Максим Оса: золото Песиголовця” підуть на закупівлю коптерів проти російських окупантів

Дата: 17.10.2022
Автор:

Через 10 років зйомок на екрани вийшов фільм “Максим Оса: золото Песиголовця”.

Це перша кіноекранізація українського коміксу, але це не єдина причина подивитися цей фільм. За офіційною інформацією від команди, прибуток від показів фільму продюсери спрямують на фінансування виробництва високопілотажних коптерів “Оса”. Виходить: дивитеся фільм про козака Максима Осу – і допоможете українським захисникам “жалити” російських загарбників.

Про що фільм: 1636 рік. Хорунжий Корсунського полку Максим Оса (від “Козацького краю”: Корсунський полк — адміністративно-територіальна і військова одиниця Війська Запорозького у 1625-1712рр. Полковий центр — місто Корсунь сучасної Черкащини) чекає на данину від польського короля, але замість золота знаходить понівечені тіла побратимів. Помститися за загиблих він не встигає, бо Осу звинувачують у вбивстві та зраді. Тепер хорунжий має і свою невинність довести, і злодія знайти. Проте це завдання не з легких, коли на шляху – містичний Песиголовець. 

 Історія, яка тривала не один рік

Над фільмом почали працювати у 2012 році. Але за цей час кілька разів змінювали і режисерів, і продюсерів, і всю акторську команду. У 2015 році навіть презентували трейлер стрічки, над якою працював Іван Сауткін, але у 2019 році до режисерського крісла сів Мирослав Латик (“Королі репу”, “Халепа на 5 baksiv”). І тут також було як “пороблено”. Через ковід зйомки фільму переносили на “невизначений період”, через що актори мали зі своїми зачісками під цю роль ходити цілий рік.

І все ж фільм зняли й історія козака Максима Оси у жовтні 2022 вийшла в прокат – наразі вже триває показ в кінотеатрах країни, – включно з Черкащиною, звідкіля, за сюжетом, цей кіногерой і його побратими-козаки…

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від березень 2023

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2023’.Вільне Козацтво Холодного Яру