Руйнації Кримського мосту в Києві присвятять поштову марку, а в Черкасах – пісню

Дата: 08.10.2022
Автор:

Українці створили безліч мемів на тему розваленого імперського символу росії. Найбільше ж на цю тему жартували художники, - скажімо, так зобразив "бавовну" на Кримському мосту художник Юрій Журавель

Укрпошта випустить нову марку, присвячену вибухам й пожежі на Кримському мосту, а відомий музичний гурт з Черкас “Spiv Brativ” присвятить події нову пісню, пише “Козацький край”.

Про нову марку написав гендиректор Укрпошти Ігор Смілянський на своїй сторінці у Telegram: “Ранок ще ніколи не був такий добрий. З нагоди свята випускаємо нову марку з Кримським мостом, чи, точніше, з тим, що від нього залишиться”. Нагадаємо: найвідоміша марка Укрпошти, надрукована й продана рекордними тиражами була присвячена потопленню російського крейсера-флагмана “Москва”.

Співаки гурту “Spiv Brativ” про підготовку пісні про міст повідомили в Instagram, вілповідаючи на запитання однієї зі своїх прихильниць. До речі, найпопулярніша пісня цих черкащан, яка швидко набрала більше двох мільйонів переглядів на Youtube – теж про корабель, який “пішов за вказаною українцями адресою”. Слова з пісні: “москва згоріла і втонула, москва пішла на корм акулам…” – можна й зараз часто почути з вікон будинків та авто як у рідних хлопцям Черкасах, так і по всій Україні. До речі, ”Spiv Brativ” зараз можна бачити й чути ще й у популярному телешоу “Голос країни”, яке відновило зйомки з 2 жовтня.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру