Московські депутати, слідом за петербурзькими, звернулися до путіна з вимогою скласти повноваження президента росії

Дата: 11.09.2022
Автор:

Чому депутати "модних" Москви і Петербурга почали "прозрівати" тільки зараз, після серії поразок росії на фронті - питання швидше риторичне... Малюнок Олексія Кустовського

Рада депутатів Ломоносівського муніципального округу в Москві звернулася до Володимира Путіна з пропозицією складання повноважень президента РФ.

Джерело: рішення ради депутатів про звернення до Путіна від 8 вересня, опубліковане на сайті Ломоносівського муніципального округу Москви

Дослівно звернення: “Дослідження показують, що в країнах із регулярною змінюваністю влади люди в середньому живуть краще і довше, ніж у тих, у яких лідер йде з поста тільки вперед ногами.

У вас були хороші реформи в першому і частково другому терміні, але після цього все пішло якось навперекосяк: подвоєння ВВП не трапилося, мінімальна зарплата не зросла до заявлених показників, з Росії масово їдуть розумні і працездатні люди, обіцяної стабільності немає й близько.

Риторика, яку використовуєте ви та ваші підлеглі, протягом тривалого часу була пронизана нетерпимістю та агресією, що зрештою фактично відкинуло нашу країну в епоху Холодної війни. Росію знову почали боятися і ненавидіти, ми знову погрожуємо всьому світу ядерною зброєю.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо: звільнити себе з посади у зв’язку з тим, що ваші погляди, ваша модель управління безнадійно застаріли, і перешкоджають розвитку Росії та її людського потенціалу”.

Що передувало: 8 вересня стало відомо, що петербурзькі муніципальні депутати округу “Смольнінське” планують найближчими днями направити до Держдуми звернення з пропозицією звинуватити президента Росії Володимира Путіна у держзраді через війну в Україні.

Депутат Дмитро Палюга опублікував відповідне звернення у Twitter і зазначив, що “рішення підтримало більшість присутніх депутатів”.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру