Українські війська розвивають контрнаступ на Харківщині і захоплюють полонених та ворожі прапори

Дата: 04.08.2022
Автор:

Дослідник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов в інтерв’ю Радіо НВ розповів, що окупаційні війська Росії вже не можуть стримати наступ Збройних сил України на Ізюмському напрямі.

« Наступ на ізюмському напрямі вже відбувається певними українськими силами. Ми бачимо багато відео, де вони знищують ворожу техніку, захоплюють її, навіть захоплюють прапори, документи. Проблеми російських військ у цьому напрямі очевидні», – сказав експерт.

Тим часом, на Донецькому напрямку морські піхотинці влаштували засідку, в результаті чого знищили техніку та живу силу ворога, а також взяли в полон трьох людей. Про це повідомляють Військово-морські сили ЗС України у Telegram: ”На Донецькому напрямку морські піхотинці влаштували засідку, в результаті чого знищили 2 БМП-2, 1 танк, 15 чоловік живої сили та взяли 3 полонених”.

У ВМС додали, що на Херсонському напрямку артилерія також підбила ворожий танк, а бійці взяли двох полонених. Крім того, артилерійські підрозділи завдавали удари по скупченню живої сили та техніки окупантів, вели контрбатарейну боротьбу. Інформації про втрати поки немає.

За інформацією ВМС, майже усі полонені мобілізовані примусово з окупованої частини Донеччини.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру