Благодійний кінопоказ “Чорного Ворона” збере кошти для воїнів ЗСУ

Дата: 27.07.2022
Автор:

27 липня  у кінотеатрі “Жовтень” в Києві відбудеться благодійний показ фільму “Чорний Ворон”. Про участь у показі  творчої групи фільму, режисера стрічки Тараса Ткаченко та виконавця головної ролі, актора Тараса Цимбалюка родом з Черкащини, повідомляє інший відомий уродженець Черкащини – письменник Василь Шкляр, за мотивами книги якого і знято фільм.

Стрічка розповідає історію життя та кохання Івана на прізвисько Ворон, якому випала доля стати учасником повстанського руху часів Холодноярської республіки. Одвічна жага українців до волі не дає головному герою залишатись осторонь важливих подій, які розгортаються у його селі. Саме тому він відважно жертвує спокоєм та сімейним затишком і починає запеклу боротьбу за незалежність рідної землі, волю та майбутнє українців і власної родини. Фільм створений за мотивами роману «Залишенець. Чорний ворон» лауреата Шевченківської премії Василя Шкляра на замовлення телеканалу 1+1.
Показ відбудеться в рамках проекту «FILM AIR FROM UKRAINE» для збору коштів у благодійний фонд «Український Мистецький Фонд» на допомогу Збройним силам України, ТрО та іншим добровольчим формуванням.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру