Генеральний секретар ООН заявив про розгул беззаконня у окупованому Криму

Дата: 21.06.2021
Автор:

Перша заступниця міністра закордонних справ України Еміне Джеппар розповіла, що чергова проміжна доповідь генерального секретаря ООН щодо ситуації з правами людини в окупованому Криму фіксує російські беззаконня.

“Доповідь фіксує триваючі практики незаконно переслідування кримчан, застосування тортур для самообмовляння, переміщення незаконно засуджених на територію Росії, безкарність органів російської окупаційної влади, в тому у числі ФСБ, – говорить Джеппар. – Окремо відзначається ретроспективне застосування російського законодавства, зокрема для наступу на свободу ЗМІ та позбавлення житла кримчан, що є фактично однією з форм примусової зміни демографічного складу населення. Російські беззаконня включають також наступ на релігійні свободи, зокрема йдеться про переслідування Православної церкви України”.

 За словами заступниці міністра, Україна продовжує працювати з міжнародною спільнотою задля встановлення справедливості та відновлення територіальної цілісності.

Нагадаємо: стосовно 8 колишніх високопосадовців АР Крим завершено досудове розслідування у кримінальній справі за низкою статей, зокрема щодо посягання на територіальну цілісність України і державної зради.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від жовтня 2021

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2021’.Вільне Козацтво Холодного Яру