Нова книга розповість про отамана Холодного Яру Семена Неживого та інші таємниці історії…

Дата: 30.09.2020
Автор:
Готова до друку книга «Семен Неживий – лицар Холодного Яру». Про це повідомляє її автор, столичний журналіст Євген Букет.
Книга має 416 сторінок, іменний і географічний покажчики, багато ілюстрована, в тому числі й унікальними архівними документами. Малюнок обкладинки – художника з Черкас Дмитра Бур’яна.
Видавничий дім “Українська культура” вже оголосив передпродаж видання до 10 жовтня (включно) за акційною ціною — 200 грн. Надалі роздрібна ціна видання складатиме — 250 грн. Завершення друку та розсилка передплачених примірників планується до свята Покрови – 14 жовтня.

«Семен Неживий – лицар Холодного Яру» — це довершена синтеза біографічних даних про одного з лідерів Коліївщини, його сподвижників і наступників, загальної історії центру повстання – Холодного Яру, оповіді про анексію православних парафій Правобережної України московською церквою, інформації про долю засуджених Київською губернською канцелярією повстанців на засланні, про «бунт сіроми» на Запорозькій Січі та повстання у Кліщинцях.

Тобто видання, хоч і присвячене Неживому, висвітлює значно більше подій, що виявляються міцно переплетеними між собою…

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру