Військові змагання: танкісти ЗСУ підтримують максимальну боєготовність

Дата: 27.08.2020
Автор:

На Рівненському військовому полігоні  тривають змагання на кращий танковий взвод Сухопутних військ Збройних Сил України. Про це повідомляє АрміяInform.

На навчальних ділянках танкісти підвищують свій професійний рівень та удосконалюють практичні навички в оволодінні озброєнням і військовою технікою, організацією бою та його всебічним забезпеченням.

Участь у конкурсі беруть танкові взводи військових частин, які перемогли в першості в своїх оперативних командувань. Усього 4 танкові взводи: переможці минулорічних змагань – окрема танкова Сіверська бригада (ОК «Північ»), окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада (ОК «Захід»), окрема танкова Криворізька бригада імені Костянтина Пестушка (ОК «Схід») та окрема мотопіхотна Маріупольська бригада (ОК «Південь»). 

Конкурс проводиться у кількох номінаціях на штатній військовій техніці в складі чотирьох екіпажів танкового взводу, укомплектованого виключно військовослужбовцями контрактної служби.

Спочатку команди продемонстрували злагодженість дій на тактичному полі під час вправи «Стрільба з озброєння танків на великі відстані», де вели вогонь по вірогідному рубежу розгортання умовного противника.

Далі під час «Комплексного тактичного завдання» екіпажі вестимуть оборону танковим взводом, відбиватимуть наступ противника та контратакуватимуть його. А у третій номінації – «Злагодженість дій підрозділу з використанням системи LASERTAG – учасники конкурсу діятимуть один проти одного із завданням набрати максимальну кількість балів.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру