Фільм української режисерки – серед переможців міжнародного фестивалю у французькій Ніцці

Дата: 28.06.2020
Автор:

Короткометражна стрічка «If We Had Tomorrow» («Якщо було завтра») української режисерки Анастасії Євченко став переможцем в одній з категорій міжнародного кінофестивалю в Ніцці (Nice International Film Festival). Про це повідомляє Укрінформ.

«Оголошено переможців Nice International Film Festival. Український короткометражний фільм «If We Had Tomorrow» («Якщо було завтра»: продюсери Сергій Сушон, Анастасія Євченко і Патриція Кузнєцова) був представлений у чотирьох номінаціях: за режисуру і оригінальний сценарій (Анастасія Євченко), монтаж (Віталій Ляшко) та найкращу чоловічу роль (Олексій Олексюк) і став переможцем у категорії «Best Editing of a Short Film». Nice IFF 2020 визнав кращою талановиту роботу Віталія Ляшка», – зазначається з цього приводу.

Що відомо про фестиваль?

Повідомляється, що міжнародний кінофестиваль у Ніцці відбувся онлайн. Він зазвичай проходить у той самий час, що і Каннський кінофестиваль, який в цьому році скасували через пандемію COVID-19.

Як зазначається, 22-річну режисерку Анастасію Євченко також було визнано визнано найкращим режисером-дебютантом 2020 року в Лос-Анжелесі. Команда «If We Had Tomorrow» отримала вже 14 міжнародних нагород Італії, США, Великобританії, Індії, Нідерландів, Швейцарії, Чехії та Франції.

Що варто знати про фільм?

«Несподівано, що «Якщо було завтра» – це дебютний фільм. У цьому захоплюючому і красиво знятому сюрреалістичному короткометражному фільмі, що нагадує сон, відчувається надзвичайна майстерність. Його створено як головоломку, як витвір мистецтва, який залишає весь час у роздумах. Цей надзвичайно талановитий режисер торкається глибокої теми війни та її наслідків, демонструє її жахи та руйнівний вплив на життя, показуючи в іконографічній досконалості те, що ніколи не станеться. Ідеальне поєднання форми та змісту, наповнене метафорами та блискучими техніками кіновиробництва. Більше, ніж режисер – справжній митець, про якого завжди говоритимуть», – таку високу оцінку кінематографістів здобула українська стрічка «Якщо було завтра», зауважили в команді режисерки.

Як зазначається, «If We Had Tomorrow» – дуже незвичайна стрічка: 15 хвилин без жодного слова, без хронологічного сюжету. Зйомки фільму проходили в Україні у липні 2019 року і тривали лише три дні.

Фільм має чимало цікавих історій. Зокрема, надзвичайним став унікальний політ, який під час зйомок здійснив український повітроплавець Володимир Ящуринський, вперше піднявши у небо ванну на повітряній кулі. Політ було виконано без каскадерів.

У прес-службі Євченко анонсували прем’єру стрічки «If We Had Tomorrow» 28 червня 2020 року в Сполучених Штатах Америки у рамках кінофестивалю USA Film Festival у Angelika Film Center Dallas.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki


Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 1 від червень 2022

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2022’.Вільне Козацтво Холодного Яру