Той, хто не боїться вірусів: спортсмен розпочав забіг на 747(!) км – на честь 30-річчя підняття синьо-жовтого прапора над ратушею у Львові

Дата: 13.03.2020
Автор:
Львів’янин з промовистими ім’ям і прізвищем Ярослав Козак 12 березня розпочав пробіг на честь 30-річчя з дня першого підняття українського національного прапора на ратуші міста.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

“Львів’янин Ярослав Козак розпочав незвичний пробіг: за 23 дні він із українським стягом подолає понад 747 кілометрів Львівщиною. Пробіг із прапором присвячено 30-ій річниці підняття українського національного прапора над Львівською міською ратушею 3 квітня 1990 року”, – йдеться у повідомленні.

Крім інформування про історичну подію, захід має на меті популяризацію історії походження і використання українського національного синьо-жовтого прапора, пропаганду здорового способу життя і оздоровчого бігу, а також збір коштів на лікування бійців АТО.

Пробіг Козака розпочався о 10.00 год і закінчиться 3 квітня о 12.00 год на пл. Ринок у Львові. Він пройде дорогами 13 районів Львівської області: Жовківського, Сокальського, Радехівського, Золочівського, Перемишлянського, Жидачівського, Стрийського, Сколівського, Турківського, Старосамбірського, Самбірського, Мостиського, Яворівського. Під час нього заплановані зустрічі з громадськістю, збір коштів на лікування бійців АТО, відвідування визначних історичних місць.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 2 від лютий 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру