СБУ затримала хакерів, які “зливали” Росії закриту інформацію

Дата: 12.12.2019
Автор:

Служба безпеки України блокувала діяльність організованого угруповання, учасники якого незаконно продавали дані з закритих державних інформаційних ресурсів, зокрема військового характеру, повідомляє прес-центр СБУ.

“Оперативники спецслужби встановили, що організували нелегальний бізнес четверо жителів Івано-Франківської та Львівської областей. Зловмисники створили сайт, розміщений на зарубіжному сервері, через який пропонували “клієнтам” придбати інформацію з обмеженим доступом. Вартість послуг залежала від обсягу даних, які незаконно реалізовували. Серед масивів протиправно отриманих даних були, зокрема, відомості військового характеру про закупівлю та переміщення техніки”, – зазначено в повідомленні.

Так, лише до одного з “сервісів” зловмисників було підключено близько 50 замовників, за попередньою інформацією, серед покупців були також представники РФ.

Зазначається, що правоохоронці затримали фігурантів справи під час продажу однієї з баз даних в Івано-Франківську. Під час слідчих дій в офісі та за місцем проживання фігурантів провадження було виявлено комп’ютерну техніку з базами даних, яка є власністю держави та має обмежений доступ.

У рамках розпочатого кримінального провадження за ч.2 ст.361 та ч.2 ст.361-2 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , , , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру