Завершилися зйомки комедійного екшн-серіалу “Козаки. Абсолютно брехлива історія”

Дата: 11.12.2019
Автор:

Нещодавно завершилися зйомки серіалу “Козаки. Абсолютно брехлива історія” для каналу ICTV. Це перший в Україні псевдоісторичний комедійний екшн-серіал про козаків. Масштабний проект ще до виходу на екрани назвали “Піратами Карибського моря” по-українськи.

Серіал “Козаки. Абсолютно брехлива історія” є творінням студії IQ Production за підтримки Міністерства культури. Комедія розрахована на 12 серій, зйомками яких займалися протягом шести місяців. Проте ретельна підготовка до них тривала значно більше – 9 місяців.

За час підготовки довелося чимало попрацювати всім учасникам команди. Костюмери працювали над створенням автентичних нарядів, гримери продумували образи, а художники підбирали реквізит і промальовували локації.

Актори серіалу також мали чим зайнятися перед зйомками. Аби стати справжніми козаками вони вчилися верхової їзди, стрільби з лука, метання ножів та бойових прийомів. Креативний продюсер Олег Зборовський розповів про зйомки фільму, згадуючи приємну та веселу атмосферу в колективі: “Оскільки ми знімаємо пригодницьку комедію, на майданчику в нас ніколи не було гробової тиші. Ще під час навчання в Голлівуді я дізнався: щоб зберегти дух авантюризму в кадрі, потрібно, щоб були жарти й на майданчику. За час зйомок серіалу у нас завжди було дуже весело. Наші актори навіть після змін зустрічалися і разом проводили час. Атмосфера була такою, що не хотілося розлучатися”

Головні ролі у серіалі зіграли Іван Дяк, Андрій Ісаєнко та Міла Сивацька, а також Остап Ступка, Михайло Кукуюк, Лариса Руснак, Ігор Портянко. Перший в Україні комедійний козацький екшн у прокаті можна буде побачити восени 2020 року на телеканалі ICTV.

Оцінити чудові костюми, гру акторів та пейзажні зйомки (зокрема – на запорізькому острові Хортиця та в Буцькому каньйоні на Черкащині) можна, переглянувши трейлер фільму.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 4 від квітень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру