Після блискучого виконання завдань Місії ООН в африканській ДР Конго, відбулася ротація українських військових вертолітників

Дата: 10.12.2019
Автор:

У місті Новий Калинів Львівської області відбулася ротація особового складу українського національного контингенту Місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго - 18-го окремого вертолітного загону Збройних сил України.

“Переконаний, що наша ротація продовжить традиції сотень наших побратимів, які виконували завдання на далекому континенті. Своєю завзятістю в службі вони отримали заслужену повагу серед контингентів Місії ООН, а невтомною роботою – у цивільного населення. Вірю, що всі поставлені перед нами завдання будуть виконані бездоганно, адже для цього у нас є все – професіоналізм, психологічна стійкість і фізичне загартування”, – зазначив, виступаючи перед присутніми, полковник Мухаммад Буланбаєв, повідомляє інформагентство Міноборони “АрміяInform”.

Більше сотні військовослужбовців першої групи українських миротворців вирушили до Африки з Міжнародного аеропорту “Львів” ім.Данила Галицького – військовим бортом вилетіли в місто Гома.

Зазначимо, що український контингент вже прилетів у ДР Конго на борту важкого військово-транспортного літака ІЛ-76. Вночі літак приземлявся в Єгипті для дозаправлення.

 З 2016 року у Демократичній Республіці Конго несуть службу 250 українських миротворців. Рік тому, у листопаді 2018 року військовослужбовці ЗСУ у складі миротворчих сил ООН взяли участь в операції “Скорпіон” з ліквідації бойовиків угруповання ADF. Протягом місяця екіпажі 18-го вертолітного загону відпрацювали 124 завдання з ураження наземних цілей. В операції були задіяні армійський спецназ з Гватемали і Танзанії, піхотні батальйони з Республіки Малаві та Південноафриканської Республіки, а також вертольоти Мі-8 і Мі-24 ЗСУ й Oryx армії ПАР.

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 5 від травень 2024

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2024’.Вільне Козацтво Холодного Яру