На Марші захисників України в Києві волонтери з Черкас розгорнули… маскувальну сітку з виплетеним бойовим Тризубом

Дата: 25.08.2019
Автор:

У надзвичайно велелюдному Марші захисників України в Києві взяла участь і велика кількість ветеранів АТО, військових капеланів, волонтерів і просто патріотів з усіх районів Черкащини.

На чолі однієї з колон Маршу майорів прапор Черкащини та був розгорнутий відповідний транспарант з назвою області, проте безліч черкащан можна було бачити і в інших «коробках», згуртованих за принципом належності до єдиного підрозділу.  Зокрема, найбільше черкащан було в колонах 128-ї гірсько-піхотної бригади і полку «Азов» , а на чолі колони УНСОвців 131-го розвідувального батальйону, що відзначився в боях у секторі «М», йшов випускник Черкаського університету ім.Хмельницького Ігор Мазур (позивний «Тополя»).

Окрім військових, згуртованістю відзначилися і черкаські волонтери. Зокрема, делегація від волонтерської організації “Наш Батальйон – Черкаські павучки” замість транспаранта розгорнула незвичну маскувальну сітку – з майстерно виплетеним на червоно-чорному фоні бойовим тризубом – з мечем замість центрального зубця…

Ігор АРТЕМЕНКО, фото Олександра СЛЄПЦОВСЬКОГО та з мережі Facebook

Поделиться в соц. сетях

Share to LiveJournal
Share to Odnoklassniki

Tags: , ,Напишіть відгук

Свіжий випуск

Газета 'Козацький край' номер 3 від сiчня 2021

дружні сайти

ТМ “Еко-Ферма”

Музейно-етнографічний комплекс “Дикий Хутір”

Світовий Конґрес Українців

Млини України

Млини України

Туристична компанія “Від Краю – до Краю”

Від краю до краю

© 2011-‘2021’.Вільне Козацтво Холодного Яру